(2072)
(1)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Budapest   Általános egeszségügyi aszisztens Stuttgart   2018.12.09.

Az állásajánlat részletei:
Kiválló Munkalehetőség

Cégünk németországi anyavállalata bővitésének céljából Általános Egeszségügyi aszisztenseket alkalmazunk.
A munkavégzés helyszine Stuttgart, Munchen, Frankfurt, Koln és Dusseldorf-ban elhelyezkedő klinikákban és Idősgondozó otthonokban.

Elvárások:
Ápolói végzettség (OKJ 54-es ÁPOLÓ,OKJ 55-ös ÁPOLÓ, HID-as, 1998 után végzett általános ápoló és asszisztens, diplomás ápoló)
Minimum középfokú társalgási szintű német nyelvtudás (erős alapfok szóban és
írásban egyaránt)
Nyitottság külföldi munkára
Önálló munkavégzésre való képesség
empátia, professzionalitás, felelősségteljes viselkedés a páciensekkel és hozzátartozóikkal
Feladatok:
A mindennapos tevékenysége során az ápoló irányít, priorizál, dokumentál, tartja a kapcsolatot az ellátócsapat többi tagjával.
Amit mi kínálunk:
-Ingyenes B2-es szintü nyelvvizsga
- ingyenesen vállaljuk az  oklevél honositással járó teljes ügyintézést
- Segítség a hivatalos dokumentumok beszerzésében és honosításában
- Kimagasló kereseti lehetőség:  nettó1800-2200 euró/hó Egész Németország területén kiemelkedőnek számító bérezés!!!

- Karrier- és egyéni fejlődési lehetőség
- Modern infrastruktúra
- Hosszútávú munkalehetőség
- Teljesen felszerelt szolgálati lakások
Azoknak a jelentkezőinknek, akik az oklevelük honositásának elkészülését nem itthonról szeretnék ölbe tett kézzel megvárni, segédápolói pozíciók is rendelkezésre állnak, a honositás elkészülése után szakképzett ápolói pozícióban dolgozhatnak majd tovább!

          Ide kattintva megtekintheti Budapest többi igazi állását!

- Állás - Indeed Jobs - Médiaajánlatunk - Allashirdetes - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -