Autót, segwayt, kamiont adna, venne, bérelne? Automozaik.hu Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne? Elerhetoingatlan.hu

A Get Work Trend Kft. felvételt hirdet megbízható Partnercégéhez felvételt hirdet hardverfejlesztő munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
- Elektronikai termékek fejlesztése
- PCB tervezése, a gyártás-előkészítés, valamint gyártástámogatás
- Dokumentációk készítése
- Hosszú életciklusú elektronikai termékek gondozása, az esetleges hibák felderítése és  kijavítása

Jelentkezési feltételek:
- Villamosmérnöki végzettség
- Minimum 2 éves hardverfejlesztési tapasztalat
- PCB tervezési jártasság (Mentor Graphics, Eagle)
- Gyakorlat komplex hardver termékek minősítésében (pl. EMC, illetve klíma)
- Rendszerszemlélet, önállóság, nyitottság az új feladatok iránt, utazási hajlandóság
- Elektronikai mérési ismeretek

Amit kínálunk:
- Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok
- Fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú munkakörnyezet
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség, szakmai jövőkép biztosítása
- Bérezés és egyéb juttatás megállapodás szerint

Megosztaná ismerőseivel, barátaival is?
Reklám
Az álláshirdetés már nem aktuális? Kérjük jelezze nekünk!

          Ide kattintva megtekintheti Nyírtelek többi igazi állását!

- Állás - Indeed Jobs - Médiaajánlatunk - Allashirdetes - Munka -
  - Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmesterek -