(2089)
(1)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Kecskemét   Műszaki adminisztrátor   2019.02.13.

Társaságunk, a közel 600 fős, 25 éves AUTÓ UNIVERZÁL KFT. a DAKK cégcsoport tagjaként a dél-alföldi régió legnagyobb busz, teherautó, kamion és személyautó javító bázisa, KECSKEMÉTI csapatába az alábbi pozícióba keres új munkatársat:
MŰSZAKI ADMINISZTRÁTOR
Feladatok:
* Telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása, gépjárművek javításra átvétele, adatok kezelése és feldolgozása
* Kapcsolattartás a javító üzemegységekkel, vezetőkkel és a munkatársakkal
* A javítási, karbantartási tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
* Járművek kötelező felszereléseinek cseréje, adminisztrációja

Elvárások:
* Műszaki ismeretek és/vagy járműipari ismeretek megléte, érdeklődés a terület iránt
* Aktív, pontos, önálló munkavégzés, terhelhetőség
* Jó kommunikációs és szervezőkészség
* Word, Excel felhasználói szintű, stabil ismerete
* B kategóriás jogosítvány

Előny:
* Hasonló területen szerzett tapasztalat
* Műszaki végzettség
* C és/vagy D kategóriás jogosítvány
* Tanulási hajlandóság

Amit kínálunk:
* Teljes munkaidő, versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
* Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
* Szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör

Munkavégzés helye: Kecskemét

          Ide kattintva megtekintheti Kecskemét többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -