(2089)
(1)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Szolnok   Beszerző állás   2019.02.13.

Kedves leendő munkavállaló! Úgy hallottam, hogy igazán nagy tettekre vagy képes.
Nem félsz tárgyalásokat lebonyolítani, szerződéseket kötni. Magabiztosan tartod a kapcsolatot az új beszállítókkal, de ha kell, akár a régiekkel is. Szereted az új kihívásokat, számodra a beszerzés maga a megtestesült álommunka. Tudom, hogy kreatív ötleteiddel biztos és stabil tagja lennél társaságunknak mint:
Beszerző
Feladatok, amiben számítok a tehetségedre:
· Meglévő és új beszállítókkal történő teljes körű kapcsolattartás, tárgyalások szervezése és lebonyolítása, új beszerzési források felkutatása.
· Árajánlatok kérése, beszerzési döntések előkészítése és támogatása adatokkal és kimutatásokkal.
· Ártárgyalások lefolytatása, versenyképes árak biztosítása.
· Alapanyag beszállítók kapacitásainak monitorozása rendszeres kapcsolattartáson keresztül.
· Szerződéskötések, ármegállapodások előkészítése és ezekhez kötődő tárgyalások, egyeztetések lefolytatása.
· Beszerzési rendelések készítése és a kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek lefolytatása.
Elvárások:
Aktív angol nyelvtudás
· B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat
· Magas szintű felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office)
· Jó kommunikációs és tárgyalókészség
· Megbízható, pontos, precíz, önálló munkavégzés
· Összetett feladatok kezelésének képessége
Amivel felkelthetem érdeklődésedet:
Képzettségednek és tapasztalataidnak megfelelő fizetés
Hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
Jász- Nagykun-Szolnok megye
Felkeltettem az érdeklődésedet? Szeretnél új, izgalmas, kihívásokkal teli munkakört betölteni?

          Ide kattintva megtekintheti Szolnok többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -