(2072)
(1)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Szolnok   Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs-szolnok   2018.12.10.

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
szolnoki székhelyére keres:
TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT
6 ÓRÁS RÉSZMUNKAIDŐBE
BUDAPESTI BETANULÁSSAL
Feladatok:
Vásárlói megrendelések felvétele
Kiemelt termékek, ajánlása, értékesítése
Napi tevékenység dokumentálása
Szoros együttműködés a társosztályokkal
Felmerülő vásárlói igények továbbítása
Adminisztrációs tevékenység
Elvárások:
Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
Jó kapcsolatteremtő képesség
Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
Kereskedelmi véna
Ügyfélközpontúság
Erős számítógépes ismeretek
Munkavégzés helye:
Szolnok
Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Cafeteria
Vitaminpénz
Dolgozói vásárlás lehetősége
Utazási költségtérítés 8Szolnokon kívüli területről)
Változatos feladatok
Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
Stabil vállalati háttér

          Ide kattintva megtekintheti Szolnok többi igazi állását!

- Állás - Indeed Jobs - Médiaajánlatunk - Allashirdetes - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -