(2072)
(1)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Kaposvár   Toborzó - Szerbia, Románia, Szlovákia   2018.12.10.

A Karma Group Oy, Finnország vezető munkaerő közvetítő cége, saját csapatának bővítéséhez,

TOBORZÓ

kollégákat keres.

Feladatok:
-fémipari dolgozók felkutatása ismeretségi körből, vagy online
-jelentkezők kapacitálása, Finnországi munkavégzésre
-jelentkezőkkel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
-folyamatos kapcsolattartás a jelentkezőkkel valamint a régió vezetővel elektronikus úton illetve telefonon
-ország specifikus hirdetések feladása, kezelése

Az ideális jelölt, Szerbiai, Romániai, vagy Szlovákiai, lakóhellyel rendelkezik, beszél magyarul és az adott ország hivatalos nyelvén. Tapasztalattal, illetve ismeretségi körrel bír fémipari területen. Agilis, motivált, jó kommunikációs és Internet használati képességekkel rendelkezik.

A munkakör az első időszakban 100%-os jutalékos rendszerben tölthető be. 100€ / kiutazott dolgozó
Megfelelő számú jelentkező generálását követően alapbér + jutalék rendszer kerül bevezetésre.

          Ide kattintva megtekintheti Kaposvár többi igazi állását!

- Állás - Indeed Jobs - Médiaajánlatunk - Allashirdetes - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -