(2082)
(1)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Budapest IV. kerület   Biztonságtechnikai asszisztens   2019.01.13.

Az állásajánlat részletei:
Biztonságtechnikai asszisztens
25 éve a piacon vezető pozíciót betöltő, folyamatosan fejlődő, informatikával és biztonságtechnikával foglalkozó vállalat vagyunk. Az egyéni erősségekre fókuszálunk. Nálunk lehetőséged van a szakmai és a személyes fejlődésre is.
Jövőbeni munkatársunk nyitott a fejlődésre, tud önállóan dolgozni, igényes a keze közül kiadott munkára. Csapatunknak kellemes munkakörnyezetet és hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk. Az itt dolgozókat megbecsüljük, az elért eredményeket elismerjük.

Ha ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezel, akkor Téged keresünk!
Légy precíz és igényes a kezeid közül kiadott munkákra!
Légy tájékozott a biztonságtechnika területén (IP és analóg kamerarendszerek, beléptető és riasztórendszerek)!
Középszintű angol nyelvtudással rendelkezz, erre szükséged lesz a gyártókkal való kapcsolattartásban;
Jó szervező készséggel és kommunikációval rendelkezel;
Betanítás után önállóan tudsz dolgozni;
Ügyfélközpontú a szemléleted;
Nem félsz attól, ha az ügyfelekkel személyesen kell kapcsolatot tartanod.

Előnyt jelent, ha:
Biztonságtechnikai területen szerzett gyakorlati tapasztalattal,
B kategóriás jogosítvánnyal,
Értékesítésen szerzett korábbi tapasztalattal rendelkezel.

Feladataid lesznek köztünk:
Új partnerekkel való kapcsolatfelvétel;
A meglévő ügyfelekkel való folyamatos kommunikáció;
Beérkező leadek kezelése;
Árajánlatok készítése és nyomon követése;
Megrendelések rögzítése az ügyviteli rendszerben;
Értékesítői feladatok ellátása;
Tevékenységek dokumentálása a CRM rendszerben;
Értékesítési tervek készítése heti és havi szinten;
Meetingek szervezése, valamint azokon való aktív részvétel.

Amivel hozzájárulunk a sikeredhez:
Folyamatos képzésekkel segítjük a szakmai és személyes fejlődésed;
Nagy projektek kivitelezésében vehetsz részt, rengeteg tapasztalatot szerezve;
Alapbért és jutalékot is biztosítunk a teljesítményedhez mérten;
Cafetériát kínálunk számodra;
Folyamatos, jó hangulatú csapatépítő programokkal várunk;
Egy igazán fiatalos és családias környezetben dolgozhatsz.

Amennyiben magadra ismertél a fentiekben, ne habozz!

          Ide kattintva megtekintheti Budapest IV. kerület többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -