(2231)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Sóskút   Általános karbantartó   2020.04.01.

Az állásajánlat részletei:
ÁLTALÁNOS KARBANTARTÓ

FELADATOK:

- Galván üzem berendezéseinek üzemeltetése, karbantartása és javítása, szükség esetén cseréje,
- Gépkarbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése,
- Az üzem folyamatos fejlesztése során az új gyártósorok összeállítása, beüzemeltetése,
- Munkalapok, üzemnaplók kitöltése.

ELVÁRÁSOK:

- Releváns szakmunkás képesítéssel (pl. csatornamű kezelő vagy villanyszerelő, vagy lakatos vagy víz-gáz vezeték-szerelő, egyéb szerelői végzettségek) végzettséggel rendelkezik,
- Kreatív, jó problémamegoldó képességű,
- Mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre képes,
- Vállalni tudja a 2 műszakos munkarendet.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

- Hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat,
- Számítógépes ismeretek.

AMIT KÍNÁLUNK:

- Határozatlan idejű munkaszerződés,
- Versenyképes jövedelem (alapbér + mozgóbér + prémium, bejárási, lakhatási támogatás, kiemelt orvosi szolgáltatások, kafetéria, igény esetén szállás biztosítása),
- Családias környezet egy kiváló csapatban,
- Továbbtanulási támogatások/szakképzések,
- Céges buszjárattal munkába járás támogatása,
Folyamatos szakmai és személyes fejlődés támogatása.

          Ide kattintva megtekintheti Sóskút többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Webmestereknek - Főoldal - Drunkchat -