(2113)
(1)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Budapest III. kerület   Logisztikai beszerző   2019.05.19.

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
Budapesti csapatának bővítéséhez keres
LOGISZTIKAI BESZERZŐ
24 országból közel 5000 féle terméket forgalmazunk. Keressük azt az angol nyelvtudással rendelkező fiatal kollégát, aki szeretne résztvenni ebben a változatos feladatban.
Feladatok:
• Beszállítói statisztikák elkészítése
• Kereskedelmi áruk árának beállítása és ellenőrzése
• Árképzéshez, akciókhoz szükséges információkat egyeztet, informál.
• Kapcsolat tartás és együttműködés a beszállítókkal, illetve a társaság többi szakterületének munkatársaival.
• A megfelelő adatbázisok karbantartása és folyamatosan aktualizálása a beszerzett árukra és beszállítókra vonatkozó adatokkal
• Cikkek adatbázisban történő karbantartása
• Telephelyek közötti áru koordináció
Elvárások:
• Erős Excel ismeret
• Angol nyelvtudás (beérkező anyagok feldolgozásához)
• Középfokú végzettség
• Nyitott, dinamikus személyiség
• Párhuzamos munkavégzésre való képesség
• Proaktív szemlélet
• Az összefüggések meglátása és gyakorlati alkalmazásukra történő javaslattétel
Előny:
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria
• Dolgozói vásárlás
• Kiváló csapat, remek munkakörülmények

          Ide kattintva megtekintheti Budapest III. kerület többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -