(2216)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Pilisvörösvár   Telephelyvezető ápoló   2020.02.24.

Pest Megyei Viktor Egyesített Szociális Intézmény Pilisvörösvári Otthona a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet TELEPHELYVEZETŐ ÁPOLÓT keres határozatlan idejű munkakör betöltésére(vezetői megbízás 5 évig szól)
Főbb feladatok:
-Ápolás-gondozási tevékenység, fizikai és egészségügyi ellátás magas színvonalú biztosítása, szakmai irányítás.
- Megtervezi, vezeti, irányítja, koordinálja és ellenőrzi az egészségügyi ellátást, gondozást végző egységek munkáját - Elkészíti az ápoló-gondozó, illetve a takarító személyzet munkaidő beosztását és ellenőrzi munkájukat - Részt vesz az egyéni gondozási, - ápolási, - fejlesztési tervek megvalósításában, illetve az előgondozásban – Gondoskodik a szükséges gyógyszerek és gyógyászati segédeszközök beszerzéséről, tárolásáról, nyilvántartásáról – Kapcsolatot tart a mentálhigiénés csoporttal, az intézmény orvosaival, egészségügyi intézményekkel, az intézményben élők hozzátartozóival, irányítja a gondozási egységet, - Az intézmény ápolói és egyéb szakdolgozói munkakörben foglalkoztatott dolgozók képzésének, továbbképzésének szakmai irányítása, szervezése, lebonyolítása – Szükség esetén helyettesíti a telephelyezetőt szakmai ügyekben.
Elvárások:
-felsőfokú képesítés, diplomás ápoló, okleveles egyetemi ápoló, okleveles ápoló,
-3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
-végzettséget igazoló dokumentumok másolata.
Nyilatkozat, arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul és az anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik.

Juttatások:
· utazási költségtérítés,
· kedvezményes étkezési lehetőség,
· garantált illetmény+illetmény kiegészítés+szociális ágazati pótlék+munkahelyi pótlék+eü.-i pótlék+vezetői pótlék.

          Ide kattintva megtekintheti Pilisvörösvár többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -