(2216)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Budapest XII. kerület   Az Országos Onkológiai Intézet minőségirányítási szakreferens...   2020.02.26.

Az Országos Onkológiai Intézetbe keresünk minőségirányítási szakreferens munkakör betöltésére szakirányú végzettséggel rendelkező kollégát.
A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
A mindenkori érvényes szabványok követelménye szerinti Integrált Minőségirányítási rendszer működtetése. A rendszer folyamatos figyelése, fejlesztésével kapcsolatos szakértői tevékenység végzése. Feladata a követelmények dokumentációs rendszerének karbantartása, a dokumentációk szükség szerinti módosítása. Oktatást végez, szakmai segítséget nyújt az Intézet munkatársainak a tanúsításra való felkészülésben. Szakmai véleményével segíti az Intézet vezetését a minőségirányítás hatékonyabb működése érdekében, stb. Munkájával hozzájárul az Intézet sikeres tanúsításának megújításához.
Intézetünk frekventált helyen, a Déli pályaudvar közelében található, tömegközlekedéssel és vonattal is könnyen megközelíthető.
Amit kínálunk:
• kedvezményes munkaidő (heti 36 óra), pótszabadság,
• utazási költségtérítés vidékről bejáróknak, albérleti támogatás vidéki
dolgozóinknak (próbaidő letelte után), utazási utalvány 50%-os utazási
kedvezmény igénybevételéhez,
• túlóra elszámolás és kifizetés,
• munkaruha biztosítása,
• kedvezményes áron meleg étkezési lehetőség,
• megbízható háttér, hosszú távú biztos munkahely.
Amit elvárunk:
• szakirányú végzettség, erkölcsi bizonyítvány, egészségügyi alkalmasság,
• betegcentrikus szemlélet, kulturált megjelenés, proaktivitás.
Pályázati feltételek:
Főiskolai végzettség
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
- Főiskola,
- minőségirányítás-Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat.
- Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)

          Ide kattintva megtekintheti Budapest XII. kerület többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -