(2295)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Budapest VI. kerület   Kiemelt értékesítési munkatárs   2020.10.19.

A FYRKLÖVERN CSOPORT több évtizedes múlttal rendelkező multinacionális vállalat, prémium kategóriás étkészletek és egyéb dekorációs termékek gyártója és forgalmazója munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Kiemelt értékesítési munkatárs
Feladatok:
- Új és meglévő ügyfelek megkeresése
- A cég prémium termékeinek értékesítése telefonon keresztül
- Professzionális tanácsadás kínált termékek kiválasztásában az ügyfelek részére
- Különböző vásárlási és fizetési módok ismertetése a vásárlók számára
- Az ügyfelekkel való hosszú távú - értékesítés utáni - kapcsolatok kiépítése és ápolása
- A vállalatról alkotott pozitív kép kialakítása
Elvárások:
- Lelkes hozzáállás
- MS Office legalább felhasználó szintű ismerete
- Minimum középfokú végzettség
Előny:
- Értékesítési tapasztalat, direkt vagy telesales területen
- Angol nyelvtudás (nem feltétel)
Amit kínálunk:
- Biztos vállalati háttér, 43 éves tapasztalattal
- Bejelentett, stabil, hosszú távú munkaviszony, nyugodt környezet
- Fix, biztos alapfizetés, kifejezetten magas jutalékos rendszerrel
- Munkavégzés 8 vagy 4 órás munkaidőben
- Attraktív iroda a VI. kerületben, rendkívül jól megközelíthető helyen
- Dinamikus, lelkes csapat; fiatalos hangulat
- Szakmai tréningek és személyes fejlesztési programok

          Ide kattintva megtekintheti Budapest VI. kerület többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Webmestereknek - Főoldal - Drunkchat -