(2722)
Csaknem 2.000 dohánytermék aktuális ára, heti 2x frissítve!
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Albertirsa   Operátorokat keresünk   2021.07.25.

Az állásajánlat részletei:
OPERÁTOROK FIGYELEM !
Partnercégünk elektromos motorok gyártásával és fejlesztésével foglalkozik .
Ha van tapasztalatod gyártósoron , nincs más hátra csak jelentkezz !
Munkavégzés helye: Albertirsa
Munkarend: 3 műszak - (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00) A műszakok heti váltásban vannak.
Feladataid lesznek :
• Szerelési, forrasztási műveletek elvégzése
• Adminisztráció
• Hibagyűjtés, selejtezési feladatok elvégzése
Munkaterület:
• Tiszta, rendezett gyári munkakörnyezet
Elvárások:
• Alapfokú iskolai végzettség
• 3 műszak vállalása
•Precíz , felelősségteljes munkavégzés
Előny:
• Gyári tapasztalat
Bérezés:
• Minőségi prémium
• Emelt műszakpótlék
• Egyéb juttatások – teljesítménybónusz, munkaköri pótlék
• Ingyenes céges járatok Cegléd-Ceglédbercel-Albertirsa, valamint Monor-Monorierdő-Pilis-Albertirsa útvonalon
• 100%-os vonatköltség térítés

          Ide kattintva megtekintheti Albertirsa többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Webmestereknek - Főoldal - Spanyol cigi árak -