(2330)
Csaknem 2.000 dohánytermék aktuális ára, heti 2x frissítve!
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Budapest   Állás román nyelvtudással   2014.11.07.

Az állásajánlat részletei:
Foglalkozás megnevezése: Állás román nyelvtudással

Nyelvismeret: Román felsőfok, ha van angol középfok jó, de nem kötelező, más idegen nyelv ismerete előny: Német, Francia, Olasz, Spanyol, Katalán, Macedón, Szerb, Bulgár.

Jogviszony: Diák és alkalmazott
Munkaszerződés időtartama: határozatlan
Munkaidő: rugalmas, 0-24

Alapfeladatok:
- Foglalás típusú bejövő hívások kezelése , ügyfélkapcsolati menedzsment
- Back office teendők, kevesebb, mint 5 perc hívás utáni adminisztráció (pl. hívás után eredmény rögzítése, ügyféladat kezelés, email kezelés, szükség esetén panaszkezelés)
- Kérés esetén: napi, heti, havi kampány alapú riport
- Kérés esetén egyéb papír alapú, adminisztratív irodai teendők
Mit ajánlunk:
- Egy erős vállalati hátteret
- Tréning: ügyfélszolgálati ismeretek
- Fiatal, többnyelvű csapat
- Kiváló munkakörnyezet és megközelítés
- Munkaidő: 0-24, rugalmas, fejlődési lehetőség
- Multinacionális munkatapasztalat
- Folyamatos tanulási és előrehaladási lehetőség

          Ide kattintva megtekintheti Budapest többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Webmestereknek - Főoldal - Spanyol cigi árak -