(2033)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Budapest   Egészségügyi szakasszisztens   2015.05.07.

Az állásajánlat részletei:
Egészségügyi szakasszisztens
Magánklinikánk a Parlament szomszédságában található, melyet 1994-ben nyitottunk azzal a szándékkal, hogy kiemelkedő szakmai színvonalú egészségügyi ellátást nyújtsunk, megfizethető áron. A megbízható alapellátásra építkezve hoztuk létre háziorvosi szolgáltatásunkat, mely egyre nagyobb népszerűségnek örvend pacienseink körében. Büszkék vagyunk rá, ha pacienseink elégedetten gondolnak ránk, mert ezt tekintjük küldetésünknek.
Terápiás területek: bőrgyógyászat, fül-orr- gége, nőgyógyászat, komplett szülészeti ellátás, kardiológia, foglalkozás egészségügy, belgyógyászat, urológia, szemészet, ultrahang vizsgálatok háziorvosi szolgáltatás.
Feladatok:
• ápolói feladatok önálló, teljes körű ellátása
• EKG, vérnyomásmérés, vérvétel, stb.
• orvosi asszisztencia ellátása
• a területhez tartozó adminisztráció elvégzése
• számítógépen adminisztrálja a betegek személyi adatait, anamnézisét
• páciensekkel való személyes kapcsolattartás, a páciensek fogadása, irányítása, kompetenciának megfelelő betegtájékoztatás;
• betegekkel kapcsolatos adminisztratív dokumentáció vezetése;
• előírt higiénés szabályok betartásának biztosítása, ellenőrzése;
• előkészítés és segédkezés vizsgálatokhoz és beavatkozásokhoz.
Elvárások:
• felnőtt szakápoló (HÍD)
• egészségügyi szakasszisztensi végzettség
• MS Office gyakorlati ismerete (Word, Excel)
• alapszintű angol nyelvtudás szóban
Előny:
• háziorvosi szakasszisztens
• foglalkozás-egészségügyi szakasszisztens területen szerzett szakmai tapasztalat min. 1 év
Személyes tulajdonságok
Figyelem, segítőkészség, precizitás, jó kommunikációs készség, empátia, ápolt, kulturált megjelenés
Munkavégzés helye: Budapest

          Ide kattintva megtekintheti Budapest többi igazi állását!

- Állás - Indeed Jobs - Médiaajánlatunk - Allashirdetes - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -