(2262)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Nagykanizsa   Adminisztrátor   2015.12.01.

Az állásajánlat részletei:
Adminisztrátor
FELADATOK:
Napi beszerzési feladatok adminisztrációja
Export, import fuvarszervezés
Esetenként vámügyintézés
Szoros együttműködés a vállalat kereskedelmi és beszerzési munkatársaival
Vámtarifa szám megállapítás, EUR1 szállítási bizonyítványok adminisztrációja
A raktárba beérkező és az onnan kiszállításra kerülő áruk és vámáruk nyilvántartása, iktatása és archiválása
Kapcsolattartás vámhivatalokkal, vámügynökségekkel, külső beszállítókkal
Fuvarszervezés bel- és külföldre, költséghatékony fuvarügyintézés
Postázóban történő helyettesítési/ ad hoc feladatok ellátása
ELVÁRÁSOK:
Vámügyintézői és/vagy irodavezetői végzettség
Kiváló kommunikációs képesség
Alapfokú angol nyelvtudás
Legalább 3-4 év hasonló területen szerzett tapasztalat
Határozott, precíz, önmagára és munkájára igényes személyiség
Rugalmas, lojális személyiség
ELŐNYÖK:
SAP ismeret
Proaktív személyiség
Középfokú angol nyelvtudás
Magabiztos Excel használat
AMIT KÍNÁLUNK:
Versenyképes jövedelem
Biztos, nemzetközi háttér
Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség
Egyéb juttatások

          Ide kattintva megtekintheti Nagykanizsa többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Webmestereknek - Főoldal - Drunkchat -