(2306)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Pécs   CNC marós, Pécs   2016.08.02.

Nemzetközi pécsi partnercgünk részére keresünk CNC maróst, aki jártas műszaki rajz olvasásban.

Főbb feladatok:

Az előírt technológiai folyamatok elvégzése
Általános utasítások és szabványok betartása
A rendelkezésre álló mérőgépekkel, mérőeszközökkel az alkatrész mérése
A kész alkatrész szállítási feltételeknek megfelelő csomagolása
Elvégzett munka készre jelentése
A munkavédelmi és tűzvédelmi előírások betartása
Több műszakban történő munkavégzés
Műszakváltáskor napi karbantartási terv átadása ill. átvétele, a megkezdett alkatrész befejezése
Munkahelyen kialakított rend betartása

Elvárások:

Forgácsolási alapismeretek (forgácsolási paraméterek, forgácsoló szerszámok, forgácsoló technológiák)
Könnyűgép-kezelői tanfolyam (híd- és forgódaru 5t-ig)
Műszaki rajz és dokumentáció ismeretek (összetettség, bonyolultság)
Forgácsolásban eltöltött szakmai tapasztalat
Megbízhatóság, rugalmasság (munka bonyolultsága, munka minősége, dolgozó szorgalma, rend be-és fenntartása, több gép kezelése, túlmunka vállalása, munkamorál, fegyelem)
Teljesítményorientáltság

Amit kínálunk:

Modern munkakörnyezet
Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Pécs

          Ide kattintva megtekintheti Pécs többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Webmestereknek - Főoldal - Drunkchat -