Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Budapest   junior kereskedelmi manager   2016.08.05.

Nemzetközi fashion és lifestyle brand magyarországi csapatába keres JUNIOR KERESKEDELMI MANAGER pozícióba munkatársat.

Munkavégzés helye: belvárosi head office

Feladatkör:
• napi kereskedelmi munkafolyamatok ellenőrzése
• stratégia tervezése, kidolgozása, implementálása
• a részlegvezetők munkájának támogatása
• kimutatások elemzése, értékesítési tervek készítése, megvalósítása
• az értékesítési dolgozók munkájának irányítása
• operatív feladatok elvégzése
• kiválasztási folyamatok lebonyolítása, tréningtervek készítése
• magas szintű customer service biztosítása
• a Managing Director munkájának támogatása

A pozícióhoz tartozó elvárások:
• Felsőfokú kereskedelmi vagy gazdasági végzettség
• Legalább 3-5 éves hasonló munkakörben, értékesítésben, csoportvezetésben szerzett tapasztalat
• Folyékony angol nyelvtudás
• Magas szintű felhasználói számítástechnikai ismeretek
• Dinamikus, eredményorientált, proaktív attitűd
• Előny: prémium minőségű Skin Care és Makeup termékekkel való tapasztalat

Amit kínálunk:
• nemzetközi szintű, kiemelkedő bérezés
• stabil, kiváló hírnevű brand és vállalat
• igényes belvárosi iroda
• középvezetői pozíció

          Ide kattintva megtekintheti Budapest többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -