(2122)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Zengővárkony   Német nyelvű számítógépes adminisztrátor   2016.11.09.

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk német nyelvű számítógépes adminisztrátor munkatársat teljes munkaidőben és hosszú távra

Feladatok:
Adatok kezelése és feldolgozása
Adatbázis-készítés, karbantartás és folyamatos frissítés
Műszaki területen történő adatgyűjtés az interneten

Elvárások:
Minimum középfokú végzettség
Magas szintű német nyelvtudás
Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Internet)
Fordítási-, értelmező és nyelvi kifejezőkészség, fogalmazási és logikai képesség
Precíz, pontos és gyors munkavégzés
Felelősségteljes gondolkodás és megbízhatóság

Amit kínálunk:
Hosszú távú stabil munkalehetőség
Fix jövedelem, utazási hozzájárulás
Dinamikus csapat és kellemes, fiatalos környezet

Előnyt jelent:
Felsőfokú végzettség
További nyelv ismerete (cseh, szlovák, román, bolgár, szerb, horvát)
Saját gépjármű

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

          Ide kattintva megtekintheti Zengővárkony többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -