Autót, segwayt, kamiont adna, venne, bérelne? Automozaik.hu Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne? Elerhetoingatlan.hu

Az állásajánlat részletei:
FELADATOK:
 Adminisztrációs feladatok elvégzése
 Sportfejlesztési pályázatok előkészítése és elszámolások készítése
 Kapcsolattartás a cég többi szervezeti egységével
 Operatív feladatok végrehajtása a vezetői döntéseknek megfelelően
 Megbeszélések, programok és utazások szervezése
 Kimutatások, prezentációk, döntés-előkészítő anyagok készítése
 Megbeszéléseken történő részvétel, emlékeztetők készítése
 Projektek koordinálása a kollégákkal és az ügyfelekkel
 Rendezvényeken, mérkőzéseken való közreműködés

ELVÁRÁSOK:
 Minimum középfokú végzettség
 Tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás
 Felhasználói szintű számítógépes ismeret, MS Office
 Önálló, precíz munkavégzés
 Kiváló kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

ELŐNYT JELENT:
 Gazdasági, egyetemi végzettség
 Sportszervezői végzettség
 Irodai munkavégzésben jártasság
 Webes ismeretek
 Jó stressz-tűrő képesség és komplex látásmód
 Határozott, dinamikus személyiség
 Sportolói múlt

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE:
 Adminisztráció, Gazdasági asszisztens
 Sportszervező
 Teljes munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
PÉCS

Megosztaná ismerőseivel, barátaival is?
Reklám
Az álláshirdetés már nem aktuális? Kérjük jelezze nekünk!

          Ide kattintva megtekintheti Pécs többi igazi állását!

- Állás - Indeed Jobs - Médiaajánlatunk - Allashirdetes - Munka -
  - Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmesterek -