(2358)
Csaknem 2.000 dohánytermék aktuális ára, heti 2x frissítve!
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Budapest   Rehabilitációs mentor XI.ker.   2017.02.13.

Az állásajánlat részletei:
Hirdető: Down Alapítvány
Munkakör megnevezése: Rehabilitációs mentor
Szakterület megnevezése: Non-profit
Munkavégzés helye: Budapest XI. ker.

Cégleírás: A Down Alapítvány Budapest XI. ker.-i intézményébe azonnali kezdéssel keres teljes munkaidős Rehabilitációs mentort minimum néhány hónapos szakmai tapasztalattal.

Főbb feladatok: Rehabilitációs mentori feladatok megváltozott munkaképességű dolgozók részére, segítő szolgáltatások nyújtása, ügyfelekkel való kapcsolattartás, dokumentáció, kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, hivatalos iratok kezelése a jogszabályoknak megfelelően, nyilvántartások vezetése.

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség (diploma) szociálpedagógus, szociológus, szociális munkás, humánerőforrás, személyügyi, pedagógus végzettség valamelyike elvárás
- minimum néhány hónapos adminisztratív területen szerzett tapasztalat szükséges
- vakon gépíró
- MSOffice ismeret (Word és Excel haladó szint)
- pontos és gyors munkavégzés
- kötelesség és felelősség tudat
- szociális érzékenység, empátia
- terhelhetőség, tanulékonyság
- kiváló problémamegoldó képesség

Egyéb: Pályakezdő, motivált jelölt részére munkatapasztalat szerzési lehetőség.

Munkaviszony időtartama:
határozott idejű szerződés 1 évre, hosszabbítás várható
Napi munkaidő: teljes munkaidőben (igény esetén részmunkaidőben)

          Ide kattintva megtekintheti Budapest többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Webmestereknek - Főoldal - Spanyol cigi árak -