(2297)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Budapest   Értékesítés, Kereskedelem   2017.03.09.

Cégünk közel 5 éve van jelen Magyarországon és most felvételt hirdet 3 új kolléga személyében! Piacvezető vállalatként arra törekszünk, hogy oly munkatársakkal bővüljünk, akik egy sikeres csapatban akarnak dolgozni és elhivatottsággal tudják végezni a feladatukat.

• Elsődleges kategória: Értékesítés, Kereskedelem
• Város: Budapest
• Feladatok: Magunk osztjuk be az időnket, de teljes munkaidőben dolgozunk; Nap, mint nap új emberekkel találkozunk, új kapcsolatokat építünk; Ápoljuk kapcsolatainkat meglévő ügyfeleinkkel, telefonálunk, e-maileket küldünk; Kezeljük saját ügyfeleinket. Változatosan dolgozunk, mindig más-más terméket mutatunk be vevőink részére; Tárgyalásokat szervezünk és lebonyolítjuk azokat, részt veszünk a szerződéskötésben; Új jogi-, műszaki-, értékesítési tudással gazdagodunk, amit az élet más területein is hasznosítani tudunk.
Elvárások: megjelenésed bizalmat sugározzon, határozott, de ne erőszakos legyél; jól kommunikálj mind személyesen, mind telefonon; tudj könnyen kapcsolatot teremteni emberekkel, akikkel még nem találkoztál; légy megbízható, ügyfeleid számíthassanak rád; értékesítői szemlélet jellemezzen; szeress emberekkel kommunikálni, érdekeljenek az új kihívások; a kudarcaid erősebbé, a sikereid pedig elégedetté tegyenek hisz nem a szerencsének köszönheted azokat.
• Elvárt végzettség: Középiskola
• Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
• Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
• Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen és a tárgyba kérem feltüntetni „értékesítő kolléga”

          Ide kattintva megtekintheti Budapest többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Webmestereknek - Főoldal - Drunkchat -