(2122)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Budapest   Kertészeti üzletágvezető   2017.04.04.

Üzemeltetéssel foglalkozó, évtizedes múlttal rendelkező cég megújuló kertészeti üzletágához keresi innovatív, stratégiai gondolkodású, gyakorlatban is jártas vezetőjét. Új kollégánk személyében azt a vezetőt keressük, aki kellő ambícióval rendelkezik, hogy egy teljes üzletágat fejlesszen és működtessen a cégvezetés támogatásával.

Feladatok:
- Kertészeti ágazat irányítása (tervezés, kivitelezés)
- Rendszeres és eseti munkák koordinálása, ellenőrzése, átadása
- Stratégiai terv készítése, aktualizálása
- Ajánlatok, látványtervek készítése, prezentálása meglévő és új ügyfeleink részére
- Munkafolyamatok teljes körű adminisztrációja
- Megrendelőkkel és alvállalkozókkal történő kapcsolattartás
- Meglévő üzletág fejlesztése, innováció

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség (kertész, kertészmérnök, kertépítő)
- Minimum 3 éves tapasztalat kertészeti feladatok koordinálásban és tervezésében
- Csapatvezetési tapasztalat (minimum 3 fő koordinálása)
- B kategóriás vezetői engedély, vezetési tapasztalat
- Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Előny:
- Üzemeltetői tevékenységekben való jártasság
- Értékesítési tapasztalat, véna
- Angol nyelvismeret

Amit nyújtunk:
- Céges autó
- Hosszú távú munkalehetőség, szakmai előmenetel
- Szakmai képzéseken, konferenciákon való részvétel
- Kellemes munkahelyi légkör, rugalmasság
- Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
- Budapest 13. kerület, illetve a megvalósulási helyszíneken

          Ide kattintva megtekintheti Budapest többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -