(1883)
Autót, segwayt, kamiont adna, venne, bérelne?
Automozaik.hu
Cigi-dohany-arak.hu
Több, mint 850 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Lukácsháza   Vas megyei gyártó cég mechanikus karbantartó munkatársakat ke...   2017.09.08.

Vas megyei gyártó cég mechanikus karbantartó munkatársakat keres!

Főbb feladatok, munkák:
• Termelési gépek és felszerelések karbantartása
• meghibásodott mechanikai alkatrészek cseréje
• dokumentáció
• Beszerzési rendelők készítése és ajánlatok kérése a karbantartáshoz szükséges alkatrészekre
• preventív karbantartás
• hibásodások megelőzése

Munkarend: 1-2 műszakban
Elvárások:
• Középfokú műszaki végzettség pl. autószerelő, cnc gépkezelő
• jó probléma megoldás, csapatmunka
• terhelhetőség
• szakmai tapasztalat
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
Amit kínálunk:
• megállapodás szerinti bér
• műszakpótlék és bónusz
• szakmai fejlődési lehetősége
• pályakezdőket is alkalmazunk

Munkavégzés helye: Lukácsháza

          Ide kattintva megtekintheti Lukácsháza többi igazi állását!

- Állás - Indeed Jobs - Médiaajánlatunk - Allashirdetes - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmesterek - EU jobs -