(2289)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Szombathely   Éjszakai feltöltési specialista   2017.10.26.

Az állásajánlat részletei:
Feladatok:
• A naponta beérkező termékek kihelyezése az eladótérbe a megfelelő árral
• Éjszaka beérkező kamionok fogadása, áruk átvétele, termékek bekészítése
• Éjszakai raktárrend fenntartása
• Minőség megőrzési idők ellenőrzése
• Selejtes és sérült termékek megfelelő kezelése
• Munkakörnyezet tisztán tartása, hulladékok szelektív gyűjtése és tárolása
• Vezetőjét támogatva a feltöltési munkafolyamatok megszervezésében és szétosztásában való részvétel
• Az osztályra vonatkozó folyamatok teljes ismeretével segítségnyújtás, tréningekkel való támogatás a csapatban dolgozó kollégák számára
Elvárások:
• érettségi bizonyítvány
• targoncás jogosítvány
• Munkaszervezésben végzett tapasztalat
• Alapvető számítástechnikai ismeretek
• Egészségügyi alkalmasság
• Erkölcsi bizonyítvány
• Elkötelezett hozzáállás
• Készség a csapatmunkára, önmaga és mások fejlesztésére
• precíz, pontos munkavégzés
Előny:
• Készség kereskedelemben szerzett (árufeltöltési, raktározási) tapasztalat
• Vásárlói kérések/reklamációk megoldása terén szerzett tapasztalat

Amit neked kínálunk:
• versenyképes munkabér és juttatási csomag
• kedvezményes vásárlási lehetőség
• segítőkész és jó hangulatú közösség
• bejárás támogatás
• céges rendezvények, képzések

          Ide kattintva megtekintheti Szombathely többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Webmestereknek - Főoldal - Drunkchat -