(2129)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

11. kerületi (4-es m...   Pékségi üzemvezető   2017.11.17.

Az állásajánlat részletei:
Nálunk a helyed, ha szeretnél:
- kézműves pékárut készíteni (hosszú érésű kovászos kenyerek, adalékanyag mentes, finom pékáruk)
- minőségi alapanyagokkal dolgozni
- új gépekkel és alapanyagokkal dolgozni
- kibontakoztatni a karriered
- új termékeket fejleszteni, bevezetni
- szinte sajátodként üzemeltetni és felfejlesztetni egy kispékséget
- társadalmi szinten felelősséget vállalni

Feladatok:
- a cégvezető elképzelései alapján a pékség teljes körű irányítása
- jelenlegi 2 műszak munkájának megszervezése (2-2 fő)
- aktívan részt venni a napi termelési feladatokban
- biztosítani az alapanyagokat, raktárkészlet adminisztrációja
- kereskedelmi vezetőként a bolti és megrendelői igények kielégítése, növekedés elősegítése (jelenleg napi 200 kg liszt fogy)
- gazdaságosság fejlesztésére javaslatok megfogalmazása
- hatóságok által előírt előírásoknak való megfelelés biztosítása
- betanítani az új munkavállalókat
- döntéseiben mindig a cég és tulajdonosok érdekeit képviselni

Amit elvárunk:
- min. 5 éves tapasztalat (dagasztás, táblázás, kemencézés) vagy ami ezt kiváltja
- pék végzettség
- vezetői készségek, felelősségvállalás, önállóság
- újítási igény, kreativitás, problémamegoldó készség
- szociális érzékenység megváltozott munkaképességű segítőink, eladóink felé
- B jogosítvány
- alap informatikai tudás

Amit kínálunk:
- kis méretben megtanulni egy pékség irányítását
- versenyképes fizetés + forgalom utáni jutalék
- laptop, telefon
- fiatalos, lendületes csapat
- 50% kedvezmény a termékekből

          Ide kattintva megtekintheti 11. kerületi (4-es metró végállomásánál) többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -