(2295)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Pécsvárad   Műszakvezető autóipari cégnél, Pécsvárad   2017.11.30.

Partnerünk családi vállalkozásként kezdte, ma már az egyik legnagyobb autóipari cégek beszállítójaként van jelen a piacon. Műanyag fröccsöntött alkatrészeket gyártanak, és a gépek beállításához, műszakvezetéshez keresnek munkatársat Pécsváradra.

Főbb feladatok, munkák:

-A napi termelési program szerinti munkafeladatok kiosztása, dolgozók beosztása, termelés folyamatosságának biztosítása, ellenőrzése.
-A gyártási folyamat és a gyártott termékek megfelelőségének ellenőrzése.
-A gyártásra kiadott anyagok mennyiségi és minőségi átvétele, átadása és dokumentálása.
-Átállások lebonyolítása
-Műszak végén a termelési adatok rögzítése, információk továbbítása.
-Napi karbantartások elvégzése, további karbantartások, javítások jelzése.
-Gyártáshoz szükséges felszerszámozás, anyagbekeverés, szárítás, gépbeállítás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

-Középfokú iskolai végzettség
-Technikai tudás, szemlélet
-Precíz, pontos munkavégzés
-Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
-Rugalmasság
-Állómunka vállalása

Amit kínálunk:

-Béren kívüli juttatások: cafeteria, bónusz
-Hosszú távú munkalehetőség,
-Munkába járás támogatása
-Stabil hátterű vállalat, családias légkör

          Ide kattintva megtekintheti Pécsvárad többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Webmestereknek - Főoldal - Drunkchat -