(2050)
(1)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Bicske   245.000Ft bruttó bér_könnyű operátor munka   2018.01.22.

Az állásajánlat részletei:
Versenyképes bér, bejárás támogatás, tiszta munkahely!
Havi bruttó bér műszakpótlékokkal (túlóra nélkül!) kb. 245.000Ft + bejárás támogatás + cafeteria.

Jelentkezzen parterünk, a Vincotech Hungária Kft. (Bicske) saját állományába operátor munkakörbe!

Feladatok:
- összeszerelés (elektronikai, mechanikai)
- tesztelés, minőségellenőrzés

Elvárások:
- legalább 8 általános iskolai végzettség
- alapszintű számítógépkezelői ismeretek
- jó látás (akár szemüveggel)
- több műszak vállalása (8 órás műszakokkal, benne 35 perc munkaközi szünet)

Munkarend (folyamatos): 3 délelőtt (utána 32 óra pihenő) - 3 éjszaka - 2 szabadnap - 3 délután - 1 szabadnap

Részletek:
✔ 200.000Ft bruttó kezdő alapbér
✔ + 30% és 50% pótlékok
✔ ingyenes céges buszjárat vagy emelt összegű bejárás támogatás
✔ nettó 24.000Ft készpénz cafeteria próbaidő letöltése után
✔ havi bruttó 16.000Ft cafeteria (választható elemekből) a próbaidő után
✔ étkezési hozzájárulás / modern büfé a munkahelyen
✔ konditerem ingyenes használata a munkahely területén
✔ tiszta és kellemes munkakörnyezet

Céges buszjáratok:
Tatabánya - Szár - Újbarok - Óbarok
Biatorbágy - Páty - Zsámbék - Mány

(Nyilv. szám: FE/12/1532-2/2017.)
NAIH-131190/2017

          Ide kattintva megtekintheti Bicske többi igazi állását!

- Állás - Indeed Jobs - Médiaajánlatunk - Allashirdetes - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -