(2046)
(1)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Miskolc   Egészséges élelmiszerek kereskedelmével foglalkozó, dinamikus...   2018.05.09.

Az állásajánlat részletei:
Főbb feladatok:
• Áru bevételezése-kiadása, leltározás, készletkezelés.
• Rendelések komissiózása.
• Árukiszállítás 3,5 t teherautóval.
• 2-3 fő irányítása, készlettervezés.

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség (érettségi).
• Érvényes „B” kategóriás jogosítvány és vezetői tapasztalat.
• Alapfokú számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office).
• Precíz, önálló, munkájára igényes munkavégzés, megbízhatóság.
• Tanulási hajlandóság, teherbírás.
• Kiváló szervezőképesség.
• Ügyfélközpontú szemlélet.
• Csapatmunkára való képesség, együttműködés a kollégákkal.

Előnyt jelent:
• 2-3 éves raktározás területén szerzett tapasztalatok.
• Targonca vezetői engedély (gyalogkíséretű targoncára).

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem, kiegészítő bónuszrendszer.
• Fiatal, lendületes csapat.
• Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok.
• Szakmai fejlődési lehetőségek.
• Piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég, hosszú távú munkalehetőség.

          Ide kattintva megtekintheti Miskolc többi igazi állását!

- Állás - Indeed Jobs - Médiaajánlatunk - Allashirdetes - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -