(2306)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Budapest, VII. kerület   Szobatakarító, szobalány   2018.06.04.

Budapesti szálloda megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

SZOBATAKARÍTÓ, SZOBALÁNY

Elvárások:
Jó munkabíró képesség
Udvariasság
Felelősségteljes munkavégzés
Hétvégi munkavégzés vállalása
Megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság
Vendégközpontúság
Erkölcsi feddhetetlenség

Előny:
Gyakorlat
Ápolt külső

Feladatok:
Napi és utazó szobák takarítása
Szobai bekészítések elhelyezése
Szállodai szobák, folyosók, közösségi terek takarítása, rendben tartása
Jelzi a gondnoknőnek a szobai textíliák (matracvédő, ágysál, díszpárna) szükség szerinti cseréjét és cseréli is azokat
Jelenti a műszaki hibákat, a minibár forgalmat, valamint az eltűnt fogyóeszközöket.
Felmerülő, a munkakörébe tartozó vendég kérések teljesítése

Amit kínálunk:
Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet
Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését
Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok)
Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást
Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot
Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét
Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását
Munkatársi kedvezményeket a szállodákban

Munkavégzés helye:
Budapest, VII. kerület

          Ide kattintva megtekintheti Budapest, VII. kerület többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Webmestereknek - Főoldal - Drunkchat -