(2173)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Kecskemét   Személy- és vagyonőr (Kecskemét)   2018.08.07.

A Securitas a világ egyik vezető biztonsági szolgáltatója. Célunk, hogy a lehető leghatékonyabb biztonsági megoldásokat valósítsuk meg. A kis üzletekben éppúgy, mint a hatalmas reptereken, több mint 345.000 alkalmazottunk a világ minden táján biztonságosabbá teszi az emberek életét.
Személy- és vagyonőr (Kecskemét)
Akár teljes munkaidőben, helyettesítő vagy egyszerűsített foglalkoztatottként.

A Securitas Kft. felvételt hirdet a fent említett pozícióra amelynek munkavégzési helye: Kecskemét ipari objektum

Munkaidő (teljes munkaidő esetén): 12órás, reggel 6 órási kezdéssel

Miért érdemes hozzánk csatlakoznod?

• Mert teljes munkaidős hivatalosan bejelentett, alkalmazotti jogviszonyban foglalkoztatunk,
• a munkabért bankszámlára utalva minden hónap 10-ig teljesen bejelentve rendben átutaljuk,
• az esetleges túlórák és műszakpótlékok törvényesen kifizetésre kerülnek,
• a fizetett szabadságodnak és betegállományodnak idejére járó bért törvény szerint kifizetjük,
• az esetleges utazásodnak költsége megtérítésre kerülhet,
• díjmentesen biztosítjuk a téli-nyári formaruhát,
• élet- és balesetbiztosításod garantált lesz,
• betanulásodat és folyamatos szakmai képzésedet figyelemmel kísérjük,
• nemzetközi háttérrel rendelkező Securitas Kft. hosszú távú, munkalehetőséget biztosít számodra.

Juttatások, amelyeket ajánlunk:

• A munkaerő piaci változásokat követő versenyképes alapbér,
• pótlék: műszak pótlék 30%, éjszakai pótlék 15%,
• béren kívüli juttatások,
• belépéskor képzési és betanulási segítséget biztosítunk,
• fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség,
• éves- és szükség szerint idő közbeni egészségügyi szűrés.

Fonotsabb feladataid közé tartozik:

• Objektum üzemeltetésének és működésének felügyelete,
• vezetők tájékoztatása a rendellenességekről, beavatkozásokról,
• az objektum működését biztosító rendszabályok bevetése,
• vagyonvédelmi jogszabályok betartatása,
• járőrözési feladatokat ellátása,
• rendkívüli események bekövetkezésekor intézkedések végrehajtása.

Rád várunk, ha rendelkezel:

• Személy-és vagyonőri vizsgával és kamarai tanusítvánnyal,
• gyakorlati tapasztalattal személy-és vagyonőrként.

A legalkalmasabb jelölt számunkra Te vagy, ha:

• Magabiztos a fellépésed,
• kiváló a kommunikációs képességed,
• kiváló a megfigyelőképességed,
• szívesen adsz tanácsot, segítesz másokon,
• önálló vagy és motivál, ha felelős lehetsz a rád bízott feladatokért.

          Ide kattintva megtekintheti Kecskemét többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -