(2358)
Csaknem 2.000 dohánytermék aktuális ára, heti 2x frissítve!
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Örkény   Csomagolóanyag gyártás_3 napos munkahét, 4 napos munkahét   2018.09.28.

Könnyű gépkezelő operátor munka végzésére várjuk Hölgyek és Urak jelentkezését.

Feladatok:
° gépkezelés csomagolóanyag gyártó cégnél (SAJÁT ÁLLOMÁNYBAN)
° gépek feltöltése, anyagok előkészítése, gépek felügyelete
° termékek minőségellenőrzése, minőségi probléma jelzése a műszakvezetőnek
° adminisztráció számítógépen (SAP rendszerben)

*Amit kínálunk:
° alapbér (havi bruttó 180.000Ft)+ pótlék (+30%) + cafeteria (próbaidő alatt nettó 15.000Ft/hó, utána nettó 28.000Ft/hó) + bónusz (már a belépés hónapjától!)
° betanulás után sikeres vizsga jutalmazása (egyszeri bruttó 50.000Ft)
° céges buszjáratok / vagy emelt összegű bejárás támogatás
° tiszta, modern munkakörnyezet
° hosszú távú, stabil, bejelentett munka

Elvárások:
° alap- vagy középfokú végzettség
° összetett feladatok végzésére való képesség
° több műszak vállalása

Munkarend:
° 12 órás műszakok, egyik héten 3 nap munka-másik héten 4 nap munka (06-18 / 18-06)

Céges buszjáratok:
Cegléd – Újlengyel, Budapest-Inárcs-Kakucs, Dabas-Hernád, Törtel-Abony-Cegléd-Ceglédbercel-Albertirsa, Solt-Szabadszállás-Kunszentmiklós-Kunpeszér, Kecskemét-Lajosmizse-Táborfalva-Örkény, Monor-Monorierdő-Pilis-Nyáregyháza, Dánszentmiklós-Pusztavacs, Hetényháza-Kerekegyháza-Ladánybene-Tatárszentgyörgy

          Ide kattintva megtekintheti Örkény többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Webmestereknek - Főoldal - Spanyol cigi árak -