(2358)
Csaknem 2.000 dohánytermék aktuális ára, heti 2x frissítve!
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Budapest XI. ker.   Vezetői asszisztens (XI. ker.)   2019.01.30.

Az állásajánlat részletei:
A pozíciót betöltő fő feladatai:
Igazgató és helyettesének munkájának szakmai és koordinációs támogatása
Vezetői megbeszélések, találkozók egyeztetése, ütemezése, ezekről feljegyzések készítése
Határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása
Napi szintű kapcsolattartás vezetőkkel és más partnerekkel
Igazgatáshoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése, kezelése
Beszámolók, prezentációk, statisztikák készítése
Ügyfélkapcsolatok ápolása
Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

A pozíció betöltőjével szembeni elvárások:
Felsőfokú végzettség
2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
Megbízhatóság, magas szintű precizitás
Munkájára és a munka eredményére való igényesség, minőségi szemlélet
Önálló és csapatmunkára való képesség egyaránt
Együttműködő hozzáállás, kiváló szervezőkészség
Terhelhetőség, rugalmasság

A pozícióhoz kínálunk:
Stabil háttér
Fejlődési lehetőség
Felelősségteljes, változatos munkakör
Szakmai kihívások

Munkavégzés helye: Budapest , 11. kerület

          Ide kattintva megtekintheti Budapest XI. ker. többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Webmestereknek - Főoldal - Spanyol cigi árak -