(2358)
Csaknem 2.000 dohánytermék aktuális ára, heti 2x frissítve!
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Budapest X. ker.   Foglalkoztatás koordinátor (X. ker.)   2019.07.18.

Down Alapítvány Gondozóháza a X. kerületben fejlesztő foglalkoztatáshoz foglalkoztatás koordinátort keres.

Feladatok:
- Koordinálja a gondozóházban zajló fejlesztő foglalkoztatást
- Ezzel kapcsolatos munkaügyi anyagokat elkészíti, folyamatosan rendben tartja, mind elektronikusan, mind papír alapon
- Elkészíti az előírt táblázatokat, melyeket napra készen vezet, az időszakos beszámolókkal, elszámolással együtt
- Hivatali ellenőrzés alkalmával elkészíti a Szerv által kért nyilvántartásokat és azokat prezentálja is
- A termékek értékesítése érdekében az árusításokat lebonyolítja
- A gyártott termékekről promóciós anyagokat készít, és azokat terjeszti a vezetőjének engedélyével

· Részt vesz az engedély iránti kérelem előkészítésében
· Részt vesz a szakmai program elkészítésében
· Előkészíti a szociális foglalkoztatási támogatással kapcsolatos igényléseket
· Képviseli az intézményt a foglalkoztatással kapcsolatos ügyekben
· Összesíti a jogszabályban előírt kötelezően vezetendő nyilvántartásokat, elszámolásokat
· Szervezi a reklám és marketing tevékenységeket
· Előkészíti a termékek értékesítési tervét
· Kapcsolatot tart a beszállítókkal
· A termékek előállításához szükséges anyagszükségletről gondoskodik
· Szorosan együttműködik az ápolási vezetővel és a gyógypedagógussal
· Az ügyfelek fejlődésének nyomonkövetése és dokumentálása
· A foglalkoztatási terv kialakításában való részvétel
· Figyelemmel kíséri a Szolgáltatási napló naprakész vezetését

Elvárások:
- érettségi bizonyítvány/gazdasági v. szociális végzettség
- kreativitás, szépérzék
- nagyon jó szervezőkészség
- empátia

Előny:
- hasonló területen szerzett gyakorlat
- szociális vagy közgazdasági végzettség/főiskola

          Ide kattintva megtekintheti Budapest X. ker. többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Webmestereknek - Főoldal - Spanyol cigi árak -