(2173)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Békéscsaba   Raktáros- targoncavezető   2019.10.07.

A Hirschmann nemzetközi viszonylatban is jelentős kommunikáció-elektronikai vállalat, járműantenna-rendszerek, ipari csatlakozók gyártója munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

RAKTÁROS

Feladatok:
• beérkező alapanyagok és segédanyagok átvétele,
• anyagkiadás a gyártás számára,
• kézi- és gépi anyagmozgatás,
• folyamatos leltározás,
• szállítóeszközök be-és kirakodása,
• készáru kiszállításra történő elkészítése,
• göngyölegek kezelése.

Elvárásaink:
• Középfokú iskolai végzettség
• Targoncavezetői jogosítvány
• Legalább 3 év szakmai tapasztalat
• Precizitás és rendezett munkavégzés
• Nagyfokú önállóság
• Alapvető számítástechnikai ismeretek

Munkavégzés helye: Békéscsaba

          Ide kattintva megtekintheti Békéscsaba többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -