Autót, segwayt, kamiont adna, venne, bérelne? Automozaik.hu Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne? Elerhetoingatlan.hu

Munkakör: Esztergályos (Hagyományos esztergagépre keresnek esztergályost.)
Tapasztalat: nem szükséges
Szükséges bizonyítványok: szakmunkásképző
Minimum szakmai elvárás: Esztergályos tapasztalat: nem szükséges
Speciális követelmény: Hagyományos esztergályos vagy CNC esztergályos szakképzettség.
Spec. munkakörülmények: Három műszak (napi 8 óra).
Várható (bruttó) jövedelem: 161 000 fölött
Extra juttatások: Műszakpótlékok.
Foglalkoztatás kezdete, vége: 2017. 01. 23. - 2018. 01. 23.
Leendő jogviszony: Munka Törvénykönyve szerinti
Munkaszerződés időtartama: Határozott
Munkarend: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján
Napi munkaórák: 8 órás teljes
Munkakezdés: 06:00

Megosztaná ismerőseivel, barátaival is?
Reklám
Az álláshirdetés már nem aktuális? Kérjük jelezze nekünk!

          Ide kattintva megtekintheti Székesfehérvár többi igazi állását!

- Állás - Indeed Jobs - Médiaajánlatunk - Allashirdetes - Munka -
  - Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmesterek -