(1883)
Autót, segwayt, kamiont adna, venne, bérelne?
Automozaik.hu
Cigi-dohany-arak.hu
Több, mint 850 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Pápa   Konyhai kisegítő (és pultos)   2017.09.14.

Az állásajánlat részletei:
Munkakör: Konyhai kisegítő (és pultos)
Tapasztalat: nem szükséges
Szükséges végzettség: szakmunkásképző, általános iskola
Szakképzettség: Nincs szakképzettsége
Speciális: vendéglátó végzettség előnyt jelent
Várható (bruttó) jövedelem: megegyezés / jogszabály szerint
Munkába állás kezdete: 2017. 09. 14.
Jogviszony: Munka Törvénykönyve szerinti
Munkaszerződés időtartama: Határozatlan
Munkarend: kötött nappali munkavégzés
Munkaóra/nap: 8 órás teljes

          Ide kattintva megtekintheti Pápa többi igazi állását!

- Állás - Indeed Jobs - Médiaajánlatunk - Allashirdetes - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmesterek - EU jobs -