(2089)
(1)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Gyál   Csomagoló-címkéző   2019.02.12.

Az állásajánlat részletei:
A NAPRA FORGÓ NONPROFIT KÖZHASZNÚ KFT.
Csomagoló-címkéző
munkatársakat keres.
Feladatok:
• Termékek csomagolása, címkézése, dobozolása
• A munkaterület tisztán és rendben tartása
Elvárások:
• Meghatározott rendszerben történő pontos munkavégzés,
• Teljesítményorientált hozzáállás,
• Monotónia tűrés,
• Megbízhatóság és rugalmasság,
• Higiéniai követelmények betartása
Munkakörülmények:
• Teljes- és részmunkaidős munkavállalás (heti 40, 36, vagy 24 ó)
• Elsősorban álló munka, 5-7 kg súlyú dobozok mozgatása
• Munkába szállítás Gyál központjából, illetve Érdről céges busszal, vagy munkába járás költségtérítése Mt. szerint
Amit kínálunk:
• Hosszútávon rendszeres-, vagy időszakos munkalehetőség, megbeszélés utáni azonnali kezdéssel
• Legális, bejelentett munka
• Pontos, korrekt bérezés
Előnyt jelent:
• a feladatokhoz kapcsolódó munkatapasztalat
• targoncavezetői engedély és gyakorlat
Munkavégzés helyszíne:
• Gyál, Budaörs
MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ MUNKAVÁLLALÓK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK !

          Ide kattintva megtekintheti Gyál többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -