(2100)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Miskolc   Gépésztechnikus   2019.03.18.

Miskolci vállalathoz keresünk gépésztechnikus pozícióba munkatársat.
Feladatok:
Műszaki dokumentáció készítése és felhasználása; tervezés; fejlesztés; új technológiák bevezetése; gyártmány minőségbiztosítási rendszerének kidolgozása; a munka megszervezése; gépek, berendezések hibáinak megkeresése és kijavítása; gépek szerelése; alkatrészek gyártása; gépek, berendezések üzembe helyezése; mérés és minősítés.
Elvárások a pályázótól
Rendelkezzen a munka végzéséhez szükséges fizikai, kémiai, mechanikai, gépészeti, méréstechnikai és technológiai ismeretekkel; rendelkezzen vállalkozói, szervezési és vezetési ismeretekkel; ismerje a vonatkozó szabványokat és számítógépes programokat; legyen képes műszaki dokumentáció készítésére és felhasználására, CAD programok kezelésére, gépelemek, gépegységek tervezésére, anyagvizsgálatok végzésére, alkatrészek gyártására kézi és gépi forgácsolószerszámokkal, a gépek összeszerelésére, az alkatrészek gépegységek, szerkezetek mérésére és minősítésére, munkahely, műhely gépeinek kiválasztására, üzembe helyezésére, üzemeltetésére és karbantartására, a javítás megszervezésére; tartsa be a munkavédelmi, tűzrendészeti és környezetvédelmi előírásokat.

          Ide kattintva megtekintheti Miskolc többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -