(2154)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Budapest VIII. kerület   Pizzaszakácsot keresünk   2019.09.27.

Budapesti vendéglátóipari cégcsoport belvárosban lévő gyorséttermi üzleteibe munkatársakat keres pizzaszakács pozícióba, azonnali belépéssel, teljes foglalkoztatottsággal.
Feladatok: pizza előkészítés, feltétezés, sütés pálya tisztán tartása.
Elvárások: lehetőleg szakirányú végzettség, legalább 1 éves tapasztalat pizzaszakács pozícióban.
PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk, tapasztalt pizzás kollégáink mellett lehetőség van betanulásra is!
Amit kínálunk: biztos céges háttér, dinamikusan fejlődő cég, fiatal csapat és jó csapatszellem, kedvezményes vásárlási lehetőségek valamint egyéni fejlődési lehetőség, karrierlehetőség.

          Ide kattintva megtekintheti Budapest VIII. kerület többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -