(2100)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Miskolc   Tervezőmérnök - Miskolc   2019.03.23.

Az állásajánlat részletei:
Pozíció leírása
- A termékfejlesztéshez kapcsolódó műanyag és lemez alkatrészek tervezése
- 2D rajzok és 3D modellek készítése Catia V5 szoftver segítségével és azok kezelése PLM rendszerben
- műszaki változtatások kezelése,
- technikai támogatást a beszállítókkal való kapcsolattartás során,- szerszámüzemmel való technikai egyeztetés,
- technikai prezentációk készítése a design- és projekt áttekintésekhez,
- együttműködés a szimulációs csapattal
Elvárások
- Hasonló területen (műanyag és/vagy lemez alkatrész tervezés) szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Gépészmérnök végzettség
- AUTOCAD ismerete
- CATIA V5-ben szerzett haladó szintű tapasztalat előnyt jelent,
- autóipari ismeretek, műanyag fröccsöntési ismeretek,
- GD&T ismeretek
- kommunikációképes ANGOL VAGY NÉMET nyelvtudás
- utazási hajlandóság
Amit kínálunk
- Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér
- Modern, tiszta munkakörnyezet, technológia
- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Utazási költségtérítés

          Ide kattintva megtekintheti Miskolc többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -