(2122)
(1)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Budapest IV. kerület   Szobalány és szállodai takaritókat keressünk   2019.06.16.

Munkatársakat keresünk 6 kerületi szállodába, nettó 9000Ft napi bér .
Feladatok:
A szállodai szobák és a közös helyiségek professzionális szintű takarítása a brand elvárásainak megfelelően.
Elvárások
Gondos, precíz munkavégzés
Vendég- és minőségközpontú gondolkodás
Nagy munkabírás
Udvarias magatartás
Szállodai gyakorlat előnyt jelent de nem feltétel!
Jó csapatszellem
Amit kínálunk:
1125 forintos bejelentett nettó órabér
Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható nagyvállalatnál.
Ingyenes étkezés
Munkába járási költségtérítése Budapesten 9500 forint

          Ide kattintva megtekintheti Budapest IV. kerület többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -