(2172)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu

Pest   Összeszerelő munkatárs_Pécel   2019.12.05.

Az állásajánlat részletei:
Betanított összeszerelő PÉCEL
Akár azonnali munkakezdéssel!
Br. 285 000 – 385 000 Ft/hó
Kiemelkedően támogató, munkavállalóbarát környezet és vezetés!
Végzettség, tapasztalat NEM szükséges!
Munkavégzés során elvégzendő feladatok:
 Beérkezett alapanyagok ellenőrzése
 Autóelektronikai termékek gyártása (ABS, tükörfűtő fóliák, bajuszkapcsolók, stb.)
 Kézi présgépek, gyártógépek kezelése, működésük felügyelete
 Félkész termékek továbbítása a kollégák számára
 Összeszerelő munkafolyamatokban való aktív részvétel
 Legyártott termékek vizuális ellenőrzése, csomagolása
Jelöltekkel szemben támasztott elvárások:
 8 általános iskolai végzettség
 Jó kézügyesség
 Pontos, percíz munkavégzés
 Álló munka és 3 műszakos munkarend vállalása
Előnyt jelent:
 Gyártási területen szerzett tapasztalat
 Forrasztási gyakorlat
Amit kínálunk:
 Bejelentett, hosszú távú munka
 AZONNALI kezdési lehetőség
 Határozatlan idejű szerződés
 Versenyképes bérezés
 Számos bónusz biztosítása:
o Egyéni bónuszok: Bruttó 5000 - 20.000 Ft között
o Csoportos bónusz: 20.000 Ft-ig
o Hónap dolgozója jutalom – Bruttó 20 000 Ft/hó
o Ötlet bónusz – ötlet hasznosságához mérten kerül díjazásra
 Túlóra lehetőség
 Utazási költségek térítése (15 ft/km vagy 86%) vagy
 INGYENES céges buszjáratok
 Családi napok, céges rendezvények
Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Pécel
Műszakrend: 3 műszakos munkarend

          Ide kattintva megtekintheti Pest többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Főoldal - Webmestereknek - EU jobs - Automozaik -