(2306)
Több, mint 999 dohánytermék heti 2x frissítve!
Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?
Elerhetoingatlan.hu
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Budapest XIII. kerület   Senior beágyazott szoftverfejlesztő mérnök   2020.11.23.

Partnerünk XIII. kerületi központjába, a kutatás - fejlesztési mérnök csapatnak új tagját keressük.
Feladatok:
A Kutatás és Fejlesztési projektek végigkövetése a tervezéstől az átadásig
Áramkörök fejlesztése egyedi, automatizált célgépekhez valamint robotraktár rendszerekhez
Beágyazott vezérlők programozása C nyelven
Prototípus berendezések gyártása, beüzemelése, tesztelése
Gépész-, villamos- és mechatronikai mérnökökkel való együttműködés
Mérnöki támogatás biztosítása az üzemeltetési csapatnak
Feltételek:
Villamosmérnök vagy informatikus végzettség
3-5 év fejlesztői tapasztalat
Beágyazott környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat (ARM, GCC)
Nyomtatott áramkör tervező rendszerek ismerete, Altium Designer
Beágyazott rendszerek programozási ismerete C nyelven
Kiváló probléma-megoldási készség
Önálló és felelősségteljes munkavégzés és gondolkodás
Amit kínálunk:
Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
Alkotásra, új ötletek megvalósítására inspiráló légkör
Jól felszerelt, korszerű gépműhely
Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
Fejlődési lehetőség belső képzések által, változatos feladatok
Tervezhető munkaidő, állandó szabad hétvége
Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség
Kezdés
Azonnal
Munkaidő
08:00-17:00
Munkavégzés helye
Budapest - XIII. ker.

          Ide kattintva megtekintheti Budapest XIII. kerület többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Webmestereknek - Főoldal - Drunkchat -