(2358)
Csaknem 2.000 dohánytermék aktuális ára, heti 2x frissítve!
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Tatabánya   Gyártástechnikus   2021.10.11.

Az EXEDY DYNAX Europe Kft. 1993-ban alakult meg Tatabányán. Cégünk súrlódó betétek gyártásával foglalkozik, melyek személyautók, valamint építőipari- és mezőgazdasági gépek automata váltóiba kerülnek beépítésre. A termékfejlesztés, gyártás és forgalmazás során legfőbb törekvésünk a maximális vevői elégedettség elérése. Megrendelőink a világ leghíresebb autóipari vállalatai.
Munkatársat keresünk GYÁRTÁSTECHNIKUS pozícióba.
Feladatok:
• Gyártási dokumentációk készítése, kezelése
• Gyártási folyamatok felügyelete, folyamatos fejlesztése
• Műszaki problémák felderítése, elhárítása
• Közreműködés gyártósorok telepítésében, beállításában
• Új termékek gyártásba történő bevezetése, tesztelése
Elvárások:
• Min. középfokú műszaki szakirányú végzettség (automatizálási/gépész technikus)
• Pontos, precíz munkavégzés
• Jó problémamegoldó készség
• Önálló munkavégzés
Előny:
• Legalább 1 év szakmai tapasztalat
• Tervezőprogramok ismerete (AutoCAD)
• PLC programozási ismeretek (Mitsubishi)
• Műszaki angol nyelvtudás
• Autóipari beszállító cégnél szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem, kimagasló cafeteria juttatások és bónuszok
• Változatos, kihívást jelentő feladatok
• Hosszú távú munkalehetőség
• Utazási költségtérítés
• 12 órás, műszakos munkavégzés; folyamatos munkarend

          Ide kattintva megtekintheti Tatabánya többi igazi állását!

Mobil változat

- Állás - Médiaajánlatunk - Munka -
- Rólunk - Együttműködés - Webmestereknek - Főoldal - Spanyol cigi árak -